120 Kiloluk Chris Bir Kaza Geçirdi Ve…

Telegraph’da yer alan habere göre o dönemde kız arkadaşıyla evlilik hazırlıkları yapan Birch felç geçirerek bir süreliğine komaya girdi. Ancak Birch için asıl değişim uyandıktan sonra yaşandı. Çünkü 26 yaşındaki Birch uyandığında artık kadınlardan değil hemcinslerinden hoşlandığını farketti ve eşcinsel oldu.

Nişanlısından ayrılarak düğününü iptal eden Birch tüm yaşantısını değiştirdi. Spordan nefret etmeye başladığını söyleyen Chris Birch, rugby oynamayı ve bankadaki işini de bıraktı. Birch her hafta sonu erkek arkadaşlarıyla buluşarak maç izlemek gibi alışkanlıklarını da bir kenara bıraktı.

“Artık kadınlar ilgimi çekmiyor. Kesinlikle eşcinselim. Daha önce hiçbir erkekten hoşlanmamıştım ve gay arkadaşım olmamıştı.” diyen Birch bu değişimden memnun olduğunu ve hayatında hiç olmadığı kadar mutlu hissettiğini belirtiyor.

Saç tasarımı eğitimi alan Birch’in yeni mesleği kuaförlük. 19 yaşındaki erkek arkadaşıyla beraber yaşamaya başlayan eski rugby oyuncusunun bu durumu herkesi şaşırtsa da tıp tarihinde felç sonrası böyle köklü değişimler yaşayan ilk hasta değil.

“BEYİN YENİDEN ŞEKİLLENİYOR”

Felç Derneği sözcüsü Joe Korner; “Felç anında beyine kan gitmesinde sorun yaşanıyor ve beyinde oksijensizlik başlıyor. Bunun sonucunda beyin hücreleri ölüyor ve beyin zarar görüyor. Ancak beyin o kadar inanılmaz bir organ ki buna da derhal adapte oluyor ve yeni nöral bağlantılar kuruyor, yeni yollar buluyor ve çalışmaya devam ediyor. Bu yeni nöral bağlantılar kişinin yeni bir lehçe ile konuşmasına ya da farklı cinsel tercihler yapmasına neden olabiliyor.” dedi.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv sub green new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv sub green available now adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support turbo pack adidas eqt adidas debuts springsummer 2017 eqt collection due january 26th adidas eqt adidas originals eqt black pack adidas eqt support black pack adidas originals eqt black pack adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support adv cool grey
adidas eqt adv support sub green now available new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv core black sub green vintage adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv clear brown white adidas eqt support adv grey burnt orange adidas eqt support ultra boost february 2017 colorways adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 93 17 white turbo red where to buy the adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt support adv adidas eqt support adv turbo red adidas eqt 93 17 boost turbo red release info adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red new images