billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
17 Aylık Bebeğe Tecavüz Ettiler

İzmir’de, annesi F.B. ve aynı evde kaldığı üç kişinin işkencesine uğradığı ileri sürülen ve kaldırıldığı hastanede tedaviye alınan 17 aylık N.N.B.’nin yapılan adli tıp muayenesinde, defalarca tecavüze uğradığı belirlendi. Alınan sperm örneklerinin kriminal incelemesi yapılırken, bu inceleme sonucu minik çocuğa kimlerin tecavüze kalkıştığı belirlenecek.

Olay, Menderes İlçesi’ne bağlı Yeniköy’de oturan 36 yaşındaki F.B.’nin, geçen cuma gecesi, çok ağlayan 17 aylık kızı N.N.B.’yi, önce ilçedeki Sağlık Ocağı’na ardından İzmir’deki Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürmesiyle ortaya çıktı. Acil Servis’te görevli doktorlar küçük kızın vücudunun her tarafında morluklar ve makatında çizik olduğunu görünce durumu polise bildirdi. Talihsiz kız yoğun bakımda tedavi altına alınırken, alkollü olduğu belirtilen anne F.B., ise “Kanepeye yatırdım. Birden ağlama sesini duyunca kalktım. Kanepeden düştü. Ben ona bir şey yapmadım” dedi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan jandarma, kızının yanında duran anne F.B. ile aynı evi paylaştığı belirlenen 40 yaşındaki M.D., 41 yaşındaki Y.V. ve bekçilik yapan 69 yaşındaki A.A.’yı gözaltına aldı. Para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu ileri sürülen ve başka kişilerden olan üç çocuğunu da Çocuk Yetiştirme Yurdu’na verdiği ortaya çıkan anne F.B., sorgusunda, Y.V.’nin yanında çalıştığını, hasta olan annesine baktığını, birlikte yaşadığı kendi kızının da kanepeden düştüğünü, makatındaki çiziğin böcek ısırması sonucu olduğunu, işkence yapmadığını ileri sürdü. Minik N.N.B.’ye işkence yaptıkları suçlamasını kabul etmeyen F.B. ile üç kişi, işlemlerinin ardından sevkedildikleri Menderes Adliyesi’nde nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

N.N.B.’ye, hastanede yapılan adli tıp muayenesinde, korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Babasına ulaşılamayan N.N.B.’nin, makatında oluşan çiziğin defalarca tecavüze uğramasından kaynaklandığı raporda yer aldı. Talihsiz bebekten alınan sperm örneklerinin kriminal incelemesinin sürdüğü, kim veya kimlerin tecavüzüne uğradığının saptanacağı belirtildi.

Belinde, başında, bacaklarında, hatta göz kapaklarında bile aşırı morluklara rastlanan N.N.B.’nin doktorları, çocuğun genel sağlık durumunun ilk hastaneye geldiği güne oranla daha iyi olduğunu, vücudunda oluşan morlukların düşmeyle tanımlayacağını, vücuda uygulanan şiddetin kesin olduğunu kaydetti. Çocuğun bedeninde eski ve yeni birçok morluğun bulunduğunu anlatan doktorlar, bunun da süre gelen bir çocuk istismarını gözler önüne serdiğini, cilt altındaki ödemlerin nasıl ve ne şekilde oluştuğunun henüz bilinmediğini vurguladı. Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlilerinin de çocuğun taburcu edilmesinin ardından bir yurda yerleştirilmesi için çalışmalara başlayacağı belirtildi.

Kaynak : www.hurriyet.com.tr