4G’nin 1000 Katı Daha Hızlı İnternete Girmenizi Sağlayan Alet

Teknoloji geliştikçe internet de her geçen gün hızlanıyor.Ancak her daim ‘yavaş internet’ sorun olmaya devam ediyor. İster şehrin en işlek caddesinde olun, herkesin aynı anda internet kullandığı yerlerde, erişim tamamen duraksayabiliyor. Özellikle maçlarda ve konserlerde bu sorun daha da artıyor.

1000 KAT DAHA HIZLI

Artemis’in yıllardır üzerinde çalıştığı Pcell adlı icadı ise bu sorunu kökten bitirmeye hazırlanıyor.

Pcell’in binalara yerleştirdiği bu icat sayesinde internetin hızı 4G’nin 1000 katına kadar çıkabiliyor.

Önümüzdeki aylarda ABD’de alternatif bir telekominikasyon şirketi olarak satışa çıkması beklenen Pcell’in yakında Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv grey core black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv greycore black adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support black pack adidas eqt adv pk pack adidas eqt turbo red collection adidas eqt support refined white turbo red adidas eqt running support 93 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt turbo red collection