billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Batman Nasıl Olunur?

Ben izlemekle yetinmem Batman’in kendisi olmak isterim derseniz işte size maliyet hesabı:

Önce kostümle başlayalım; havalı başlıktan, eldivenlere, zırhtan, ulstrasonik yarasa çekiciye kadar bir çok teknoloji ile donatılmış olacaksınız ve bunun maliyeti de 1.058.600 dolar kadar.

Eh, bu kadar havalı kostüme süper bir araç da lazım. The Bat modelini tercih ederseniz 60.000.000 doları gözden çıkarmanız gerekli.

Alfred ile birlikte muhteşem Batman malikanesinde kalmak da gerek derseniz; o da malikaneyi satın almak için harcayacağınız 600.000.000 dolar ve Alfred’in yıllık maaşı olan 230.000 doları (150.000 + 80.000 $) hesaba katmanız lazım.

Termal kameradan, lazer mikrofona kadar olan geniş araç ve silah yelpazesi yaklaşık olarak 213.610 dolar tutuyor.

Son olarak da bu kadar teknolojik aracı kullanabilmek için biraz eğitime ihtiyacınız var, değil mi? O da yaklaşık 1.500.000 $ tutuyor.

Kısaca Batman kolay olunmuyor, eğitim ve yeteneklerin yanında en az 700 milyon dolarınızın da olması gerekiyor.

Herkese bol şans. :)