Batman Nasıl Olunur?

Ben izlemekle yetinmem Batman’in kendisi olmak isterim derseniz işte size maliyet hesabı:

Önce kostümle başlayalım; havalı başlıktan, eldivenlere, zırhtan, ulstrasonik yarasa çekiciye kadar bir çok teknoloji ile donatılmış olacaksınız ve bunun maliyeti de 1.058.600 dolar kadar.

Eh, bu kadar havalı kostüme süper bir araç da lazım. The Bat modelini tercih ederseniz 60.000.000 doları gözden çıkarmanız gerekli.

Alfred ile birlikte muhteşem Batman malikanesinde kalmak da gerek derseniz; o da malikaneyi satın almak için harcayacağınız 600.000.000 dolar ve Alfred’in yıllık maaşı olan 230.000 doları (150.000 + 80.000 $) hesaba katmanız lazım.

Termal kameradan, lazer mikrofona kadar olan geniş araç ve silah yelpazesi yaklaşık olarak 213.610 dolar tutuyor.

Son olarak da bu kadar teknolojik aracı kullanabilmek için biraz eğitime ihtiyacınız var, değil mi? O da yaklaşık 1.500.000 $ tutuyor.

Kısaca Batman kolay olunmuyor, eğitim ve yeteneklerin yanında en az 700 milyon dolarınızın da olması gerekiyor.

Herkese bol şans. :)

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv grey core black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv greycore black adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support black pack adidas eqt adv pk pack adidas eqt turbo red collection adidas eqt support refined white turbo red adidas eqt running support 93 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt turbo red collection