billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Bir Futbol Fıkrası: Sahte Video İle Liverpool’a 20 Milyon Pound’a Transfer Oldu

Stewart Downing Liverpool’a transfer olmadan önce, o zamanki kulübü Aston Villa İngiliz futbolcunun çöp kutularına uzak mesafeli atışlarla topları soktuğunu gösteren viral bir video hazırladı.

Liverpool’un ABD’li Başkanı Tom Werner, Aston Villa idman tesislerinde çekilen videoyu gördükten sonra Downing’e hayran kaldı. Werner ve kulübün sahibi John Henry videodan o kadar etkilendiler ki solak futbolcu için Aston Villa’ya teklif yapmaya karar verdiler. Tek sorun şuydu: Video sahteydi.

“Stewart’ın bir videosu vardı. 27 metreden topa vuruyor ve 5 ayrı çöp kutusuna topu sokuyordu. Harikaydı. John ve ben ‘Bu oyuncu inanılmaz onu almanın bir yolunu bulmalıyız’ diye konuştuk”

Sonrasında videonun Aston Villa tarafından kombine bilet satışlarını artırmak için hazırlanan fake bir kayıt olduğunu öğrendiler. Ancak Downing’in Liverpool’a 20 milyon Pound’luk trasferi yine de gerçekleşti.

27 yaşındaki futbolcunun 7 metrelik kalelere karşı çöp kutularında olduğu kadar başarılı olmadığını eklemek gerekiyor. Geçtiğimiz yaz transfer edilen Downing, Liverpool adına gol kaydetmeyi henüz başaramadı.