Dünyanın En Küçük İnsanı

Geçen hafta ilk kez kendi yaşıtı çocuklarla birlikte ders başı yaptı. Okula başladığı gün ona bütün sevgilerini veren ve bir de normal hayat vermek isteyen babası Scott Garside ve Emma Newman için çok gurur verici bir gün oldu.

Charlotte doktorların bile bunun için henüz bir isim bulmadığı bir çeşit primordial dwarfism ile (az rastlanan büyüme geriliği, mental gerilik, mikrosefali) dünyaya geldi.

Doktorlar Charlotte’un bir yaşına gelmeden öleceğini söylemişlerdi. Annesi Emma (30) “Charlotte milyonda bir rastlanabilecek hastalıklara sahip bir bebek olmasına rağmen kolay pes edecek bir kız değildi” diyor.

Charlotte’un 15 yaşında Chole ve 12 yaşında Sabrina ve 8 yaşında Sophie adlı üç kız kardeşi var. En büyük ablası Chloe, “Belki oyuncak bebek gibi görünüyor olabilir ama güçlüdür. Evin etrafında koşmayı ve hava almayı çok seviyor” diyor.

Charlotte doğuduğunda sadece 900 gram ağırlığında ve 25 santimetre boyundaymış ve oyuncak bebek elbiseleri giyiyormuş.

Aslında Charlotte şu anda da yeni doğmuş bebekler için yapılan kıyafetleri giyiyor.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv sub green new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv sub green available now adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support turbo pack adidas eqt adidas debuts springsummer 2017 eqt collection due january 26th adidas eqt adidas originals eqt black pack adidas eqt support black pack adidas originals eqt black pack adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support adv cool grey
adidas eqt adv support sub green now available new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv core black sub green vintage adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv clear brown white adidas eqt support adv grey burnt orange adidas eqt support ultra boost february 2017 colorways adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 93 17 white turbo red where to buy the adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt support adv adidas eqt support adv turbo red adidas eqt 93 17 boost turbo red release info adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red new images