billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Dünyanın En Pahalı Odununu Alan IPad Aşığı Kadın

ABD’de yaşayan 22 yaşındaki Ashley McDowell isimli kadın bizi dinlemediği için mağdur oldu. Genç kadın dünyanın en pahalı odununu 180 dolara satın aldı, ancak bir ipad aldığını zannediyordu.

Olay şöyle gerçekleşti: İki adam kadının yanına gelerek ipad’lerini satmak istediklerini söyleyerek yeni aldıkları gıcır gıcır tableti gösterdi. Aynısından bir taneye 300 dolara sahip olabileceğini söyledi. Genç kadın bu fırsatı kaçırmak istemedi ama üzerinde (neyseki) sadece 180 dolar bulunmaktaydı. Satıcılar sanırım kadının ayağı alışsın diye 180 dolarlık teklifi kabul etti. Kadın da hiç şüphelenmedi bu devasa indirimden. Sonra içinde ipad olduğunu söyledikleri bir FedEx kutusunu aldı. Bu noktada kadının adamlardan kutuyu açmasını istemesini beklersiniz değil mi? Hayır, kadın kutuyu eve gidene kadar açmadı.

Ancak eve geldiğinde kendisine satılan ipad ile e-postalarına bakamayacağını, Facebook’u açamayacağını fark etti. Çünkü arkasında Apple logosu olan tablet tamamen tahtadan yapılmıştı.

Evet, Apple’ın tabletine sahip olma içgüdüsü zaman zaman hepimizin başını döndürdü ama biz insanlar bunu suistimal edeceklere karşı hep uyanık olmalıyız.