Dünyanın En Pahalı Odununu Alan IPad Aşığı Kadın

ABD’de yaşayan 22 yaşındaki Ashley McDowell isimli kadın bizi dinlemediği için mağdur oldu. Genç kadın dünyanın en pahalı odununu 180 dolara satın aldı, ancak bir ipad aldığını zannediyordu.

Olay şöyle gerçekleşti: İki adam kadının yanına gelerek ipad’lerini satmak istediklerini söyleyerek yeni aldıkları gıcır gıcır tableti gösterdi. Aynısından bir taneye 300 dolara sahip olabileceğini söyledi. Genç kadın bu fırsatı kaçırmak istemedi ama üzerinde (neyseki) sadece 180 dolar bulunmaktaydı. Satıcılar sanırım kadının ayağı alışsın diye 180 dolarlık teklifi kabul etti. Kadın da hiç şüphelenmedi bu devasa indirimden. Sonra içinde ipad olduğunu söyledikleri bir FedEx kutusunu aldı. Bu noktada kadının adamlardan kutuyu açmasını istemesini beklersiniz değil mi? Hayır, kadın kutuyu eve gidene kadar açmadı.

Ancak eve geldiğinde kendisine satılan ipad ile e-postalarına bakamayacağını, Facebook’u açamayacağını fark etti. Çünkü arkasında Apple logosu olan tablet tamamen tahtadan yapılmıştı.

Evet, Apple’ın tabletine sahip olma içgüdüsü zaman zaman hepimizin başını döndürdü ama biz insanlar bunu suistimal edeceklere karşı hep uyanık olmalıyız.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.