Dünyanın En Pahalı Odununu Alan IPad Aşığı Kadın

ABD’de yaşayan 22 yaşındaki Ashley McDowell isimli kadın bizi dinlemediği için mağdur oldu. Genç kadın dünyanın en pahalı odununu 180 dolara satın aldı, ancak bir ipad aldığını zannediyordu.

Olay şöyle gerçekleşti: İki adam kadının yanına gelerek ipad’lerini satmak istediklerini söyleyerek yeni aldıkları gıcır gıcır tableti gösterdi. Aynısından bir taneye 300 dolara sahip olabileceğini söyledi. Genç kadın bu fırsatı kaçırmak istemedi ama üzerinde (neyseki) sadece 180 dolar bulunmaktaydı. Satıcılar sanırım kadının ayağı alışsın diye 180 dolarlık teklifi kabul etti. Kadın da hiç şüphelenmedi bu devasa indirimden. Sonra içinde ipad olduğunu söyledikleri bir FedEx kutusunu aldı. Bu noktada kadının adamlardan kutuyu açmasını istemesini beklersiniz değil mi? Hayır, kadın kutuyu eve gidene kadar açmadı.

Ancak eve geldiğinde kendisine satılan ipad ile e-postalarına bakamayacağını, Facebook’u açamayacağını fark etti. Çünkü arkasında Apple logosu olan tablet tamamen tahtadan yapılmıştı.

Evet, Apple’ın tabletine sahip olma içgüdüsü zaman zaman hepimizin başını döndürdü ama biz insanlar bunu suistimal edeceklere karşı hep uyanık olmalıyız.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv grey core black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv greycore black adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support black pack adidas eqt adv pk pack adidas eqt turbo red collection adidas eqt support refined white turbo red adidas eqt running support 93 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt turbo red collection