billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Facebook’a Düşmek İstemeyen Çapkınlar İçin Can Simidi

Neredeyse herkesin elinde artık çok iyi fotoğraf çeken akıllı telefonlar mevcut. Özel hayatın gizliliğini korumak artık sadece ünlü kişiler için değil sıradan vatandaşlar için de bir problem haline gelmeye başladı.

Artık felekten bir gece çalmak için eğlenceye çıkanlar, “Youtube’a düşeceğinden” ya da yanlış bir Facebook profilinde etiketleneceğinden korkarak yaşıyor.

Bu yaraya parmak basmaya karar veren Güney Amerikalı bira markası Cerzeva Norte bir ürün çıkarmış. Norte’s Photoblocker adlı fantastik bira soğutucusu alkol alanları amatör paparazzilerden ve ertesi gün yaşanması muhtemel krizlerden koruyor.

Çöp kutusu büyüklüğünde olan soğutucu fotoğraf makinesi ve cep telefonlarının flaşlarını algılayıp, çekim yapıldığı anda daha güçlü bir flaş patlatarak foto girişimlerini baltalıyor. Daha güzeli bunu yaparken biranızı soğuk tutmaya devam ediyor.

Şimdilik sadece Arjantin’de yerel barlarda denemeleri yapılan ürün gerçekten işe yarıyor. İmajlar flu çıkıyor, çekilen fotolardaki insanlar tanınmayacak halde oluyor.

Gelin Norte’nin bu ürünle ilgili “Gece kulübünde olan gece kulübünde kalır” temalı reklamına göz atalım…