Facebook’a Düşmek İstemeyen Çapkınlar İçin Can Simidi

Neredeyse herkesin elinde artık çok iyi fotoğraf çeken akıllı telefonlar mevcut. Özel hayatın gizliliğini korumak artık sadece ünlü kişiler için değil sıradan vatandaşlar için de bir problem haline gelmeye başladı.

Artık felekten bir gece çalmak için eğlenceye çıkanlar, “Youtube’a düşeceğinden” ya da yanlış bir Facebook profilinde etiketleneceğinden korkarak yaşıyor.

Bu yaraya parmak basmaya karar veren Güney Amerikalı bira markası Cerzeva Norte bir ürün çıkarmış. Norte’s Photoblocker adlı fantastik bira soğutucusu alkol alanları amatör paparazzilerden ve ertesi gün yaşanması muhtemel krizlerden koruyor.

Çöp kutusu büyüklüğünde olan soğutucu fotoğraf makinesi ve cep telefonlarının flaşlarını algılayıp, çekim yapıldığı anda daha güçlü bir flaş patlatarak foto girişimlerini baltalıyor. Daha güzeli bunu yaparken biranızı soğuk tutmaya devam ediyor.

Şimdilik sadece Arjantin’de yerel barlarda denemeleri yapılan ürün gerçekten işe yarıyor. İmajlar flu çıkıyor, çekilen fotolardaki insanlar tanınmayacak halde oluyor.

Gelin Norte’nin bu ürünle ilgili “Gece kulübünde olan gece kulübünde kalır” temalı reklamına göz atalım…

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv grey core black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv greycore black adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support black pack adidas eqt adv pk pack adidas eqt turbo red collection adidas eqt support refined white turbo red adidas eqt running support 93 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt turbo red collection