billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Hamam Böceği Yeme Yarışmasında Ölen Adam

Güney Florida’da düzenlenen bir hamam böceği yeme yarışmasının galibinin düzinelerce canlı böcek ve solucan yedikten sonra öldüğü yetkililerce bildirildi.

Yetkililerden gelen açıklamaya göre yarışmacılardan 32 yaşındaki Edward Archbold, yarışma sonrasında yere yığıldı. Hastaneye kaldırılan Archbold’un öldüğü belirlendi. Yetkililer ölüm nedenini belirlemek için yapılacak otopsinin sonuçlarını bekliyor.

California Üniversitesi böcek bilim profesörlerinden Michael Adams yaptığı bir açıklamada, hamam böceklerinin herhangi bir bakteri barındırmadıkları sürece yenilmelerinin tehlike yaratmayacağını söyledi. Ayrıca Adams hamam böceği yediği için ölen birine daha önce hiç rastlamadığını da belirterek, hamam böceklerinin bir zehir taşımadıklarını da sözlerine ekledi.

Ben Siegel Sürüngen Dükkanında düzenlenen yaklaşık 30 kadar yarışmacının katıldığı böcek yeme yarışmasında büyük ödül ise bir piton yılanıydı.

Miami Herald, büyük ödülün Archbold’un adına ayrıldığını ve yakınlarından birine verileceğini duyurdu.

Dükkanın sahibi Ben Siegel olayla ilgili olarak büyük üzüntü duyduklarını belirterek Archbold’un yarışma öncesinde herhangi bir hastalık belirtisi göstermediğini, aksine yarışma için oldukça heyecanlı gözüktüğünü söyledi.

Siegel’in vekili, bütün katılımcıların yarışma öncesinde böyle bir yarışmaya katılmalarının kendi sorumlulukları altında gerçekleştiğine dair bir belge imzalamış olduklarını açıkladı.

Archbold’un düzinelerce canlı böcek ve solucan yedikten sonra öldüğü bildirildi.