billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Her Okulda Mutlaka Bulunan 15 Öğretmen Tipi

Hepimiz öğrenci olduk ve belli başlı öğretmen tiplerinden haberdarız. Öyle ki, bunlar neredeyse hiç değişmeyen, babalarımızın zamanında bile var olan tipler. Büyük ihtimalle de değişecek gibi durmuyorlar. İşte onlardan bazıları:

(Kaynak:http://www.haberself.com)

1. DERSİ BİR TÜRLÜ BIRAKMAYAN ÖĞRETMEN
40 dakikanın yetmediği öğretmendir. Hatta, 80 dakikalık blok dersler bile yetmez bu öğretmene. Teneffüs diye bir şey lügatından yoktur. Teneffüse çıksa bile dışarıda öğrencilerine bir şeyler anlatmaya devam eder.

2. ÖĞRENCİYE “KAÇ DAKKA VAR?” DİYE SORAN ÖĞRETMEN
Normalde dersten sıkılan öğrencilerin sorması gereken soruyu soran öğretmendir. Ancak, kesinlikle dersten falan sıkıldığı için sormaz. O an belki dalmıştır, öğrencilik yıllarına dönüp boş bulunmuştur. Yoksa, asla sormaz.

3. HABABAM SINIFI’NDAKİ AHMET TARZI ÖĞRETMEN
İdealist öğretmen tipidir. Öğrenciye bir şeyler katabilmek için cansiperane çalışır, didinir. Zaman içinde Pokemon gibi evrimleşerek bir gelişmiş hali olan “Mahmut Hoca Tarzı Öğretmen”e dönüşür.

4. KİMSEYİ SINIFTA BIRAKMAYAN ÖĞRETMEN
Öğrencilerin çok sevdiği başka bir tip hocadır. Bunlar öğrencilerle arkadaş gibi hareket etmeyebilir. Ancak, yine de kimseye 0 vermezler. En sevdikleri aktivite sınav notlarını sözlülerle 45’e tamamlamaktır. Bir nevi oyun. Kaç versem 45 gelir, tarzında

5. MEVZUDAN PEK HABERİ OLMAYAN ÖĞRETMEN
Dalgın olur bu öğretmenler genelde. Bir şeyler anlatmak isterler ancak, nedense bunu başarmakta zorluk çekerler. Ancak, telaşa mahal yoktur. Kitap denen bir şey var sonuçta. Kitabı açarlar, yüksek sesle okurlar, öğrenciler de yazar.

6. “GÜNDELİK HAYATIMDA ÇOK COOL’UM” TARZI ÖĞRETMEN
Kimisi uzun saçlı olur. Kimisi okula motorsikletle gelir. Kimisinin takımlarında diğer hocalarda görülmeyecek aksesuarlar bulunur. Cool hocalar okulların gözbebekleridirler. Geneli öğrencilerin “kafa” diye tabir ettiği tiplerden olur.

7. “BENDEN KİMSE 100 ALAMAZ!” TARZI ÖĞRETMEN
Branş ne olursa olsun her yerde bulunan hoca türüdür. 100 vermeyi bir gurur meselesi haline getirmiştir. kağıt 100’lük de olsa vermez. Kimsenin sorularını kusursuz cevaplayabileceğine inanmaz. Eğer alanı fizikse ve Einstein sınavına girse ona bile 100 vermez. Takıntılıdır.

8. EMEKLİLİĞİ GELMİŞ, ANCAK BUNDAN HABERİ OLMAYAN ÖĞRETMEN
Kendini genç hisseden, tecrübe abidesi öğretmenlerdir. Emeklilik diye bir şey planları dahilinde yoktur. onalrca senedir aynı şeyleri anlatmaktan sıkılmamışlardır. Bir onlarca sene daha anlatsalar sıkılacakmış gibi durmazlar. Hayatı biraz araştırılsa dedenizi, belki de onun da dedesini mezun etmeiş olduğunu görürsünüz. Ölümsüz olduklarına, İskoçyalı filminin bu öğretmenlerin hayatından esinlenilerek çekildiğine inananlar çoktur.

9. DAYAKÇI ÖĞRETMEN
Sevilmeyen öğretmen tipidir. Üzerlerinde fazla durmaya gerek yoktur bunların.

10. ÖDEV VERİP KONTROL ETMEYEN ÖĞRETMEN
Bu da sevilen tipte öğretmenlerdendir. Yüzlerce sayfa ödev verirler, öğrenci bir umutla yapar, ancak kontrol etmeyi pek dert etmezler. İnek öğrenciler tarafından genelde sevilmezler. “Hocam, ödev vardı.” tarzı uyarılara maruz kalırlar devamlı.

11. 44’TEN BIRAKIP 84’TEN 4 VEREN ÖĞRETMEN
Sadist öğretmen tipidir. Kimilerini kızdırır kimilerini şaşırtır. “Ne aldıysan o.” dur felsefeleri. Tamam, not yükseltme gibi bir zorunlulukları yoktur da… 44’ten de bırakılmaz be.

12. ÖĞRENCİLERİYLE ARKADAŞ ÖĞRETMEN
Öğrencinin en sevdiği tipteki hocalardandır. Çocuklarla resmen kanka olur. Ancak, bir kısmı nerede duracağını bilmez. Tehlikeli bir yola girmiş öğretmendir. İleriki zamanlarda öğrencinin oyuncağı haline dönebilir.

13. KOPYA ÇEKTİRMEYEN ÖĞRETMEN
Külyutmaz tarzı hocadır. Kopyaya tahammülü yoktur. Filmdeki karakter kadar abartmasa da ondan kalır yanı yoktur. Kağıdı aynen alıp imzalarlar ya da işaretlerler. Kimisinin siniri sınav kağıtlarına bakarken geçer. Önemsemez kopyayı. Kimininse affı yoktur asla.

14. ÖLÜ MÜ HASTA MI NET ANLAŞILAMAYAN ÖĞRETMEN
Öğrencileri belki de dayakçı hocalardan daha çok korkutan öğretmen tipidir. Sınıfa gelir, oturur. Bir süre sessiz sakin bekler. Sonra, aniden konuşmaya başlar. Öğrenciler irkilir. Sonra, yeniden susar ve öylece bakmaya devam eder. Bir de hava yağmurlu ve şimşek çakıyorsa sınıfta 40 dakikalık bir gerilim filmi başlamış olur.

15. ESPRİ YAPMAYA ÇABALAYIP BOŞUNA KENDİNİ YORAN ÖĞRETMEN
Kendisine karşı ayıp edilen hocadır. Ödevini evde unutan öğrenciye, “Kendini de unutsaydın.” derler. Gayet, komik. Gülünmesi lazım. Hadi, içinden gülmek gelmiyor. Bari, nezaket icabı gülümse. Onlar bizim canlarımızdır. Yaptıkları şakalara gülmek boyun borcudur.

En tant que demoiselle d’honneur, témoin du moment Printemps-Été spectacle de 2016 femmes à New York cette saison avec des éléments floraux élégants et romantiques pour expliquer toute la série,