İki Çocuk Annesinin Online Oyundaki Eşyalarını Çaldılar

Bursa’da ikamet eden Naz Çetin, iki çocuk annesi ve 4 yıldan beri üç karakteri ile online oyun oynayan bir oyuncu. 30 yaşındaki Çetin, tüm karakterlerinin çalındığını öğrenince savcılığa başvurdu.

Belirtilene göre hesabında Lara croft, Mitix ve Cekuud isimlerinde karakterleri bulunuyormuş ve 6 bin TL’ye kadar çıkabilen memlağlar karşılığında satılabilecek sanal eşyaların tümü hesabını çalanların eline geçmiş. Eşi Ümit Çetin, bu durumu öğrendiğinde bayıldığı için onu uyandıran kişi olmuş. Naz Çetin, söylediğine göre şifresini kaptırıp soyulduğunda kendini Çıplak bir bebek gibi hissetmiş.

Bu hadisenin üzerine Cumhuriyet Savcılığı’na gidip eşyalarını çalanların bulunması için başvuruda bulumuş. Jandarma Bilişim Suçlar Şubesi hırsızları IP adreslerini takip ederek bulmaya çalıyor. Bu esnada Naz hanım da arkadaşlarından borç aldığı eşyalarla oynamaya devam ettiğini belirtiyor.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv grey core black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv greycore black adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support adv royal blue adidas eqt support black pack adidas eqt adv pk pack adidas eqt turbo red collection adidas eqt support refined white turbo red adidas eqt running support 93 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt turbo red collection