billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
İnternet Kafede Oyun Oynarken Öldü, 9 Saat Kimse Fark Etmedi!

23 yaşındaki Tayvanlı genç Chen Rong-yu Leauge of Legends adlı oyunu oynamak için bir internet kafeye gitmişti. Oturduğu sandalyenin üzerinde ölü bulundu. Ve bir internet kafe sakininin onun ölü olduğunu anlaması tam 9 saat sürdü.

İnternet kafeler bizim ülkemizde olduğu gibi Asya’da da oldukça popüler. Ekonomik durumu sıkıntılı olan birçok kişi oyun oynamaya uygun güçlü bir makine ve internet bağlantısı satın almak istemiyor ve internet kafeler onlar için çok ideal bir çözüm.

Chen Rong-yu’nun daha önceleri kalbi ile ilgili tedavi gördüğü öğrenildi. Ancak kesin ölüm nedeni henüz açıklanmadı.