billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
IPad İçin Böbreğini Satan Genç Şimdi Yaşam İçin Böbrek Arıyor

Geçtiğimiz yıl iPad 2 için böbreğini satan çocuğun hikayesini aylar önce duyurmuştuk.(Burdan okuyabilirsiniz) Çinli genç yaklaşık 3000 dolar karşılığında böbreğinden vazgeçmiş ve akabinde Apple Store’a koşmuştu.

Konu ile ilgili aralarında başta cerrah olmak üzere hastane personelinin bulunduğu 5 kişi yargılanıyor. Böbreği 3 bin dolara satın alan çete 35 bin dolara alıcı bulduklarını belirtiyor.

Olayın bir başka çarpıcı tarafı ise organ satışının 5 yıl öncesine kadar Çin’de yasak olmaması.

Ancak hikayenin en hüzünlü noktası bu da değil. 17 yaşındaki Anhui Province Zheng’in sağlık durumu sürekli kötüye gidiyor. Tek böbreğini verdikten sonra Çinli gence son olarak böbrek yetmezliği teşhisi kondu. Doktorlar gencin böbrek nakline ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. Ve bir böbreğin çok zor bulunduğunu da en iyi Zheng ailesi biliyor. Özellikle de kenarda 35 bin dolarınız yok ise.