Son Dönem Çıkan Değişik Saç Renkleri

Son dönem ortaya değişik değişik saç renkleri çıktı. Kimisi griye boyuyor, kimisi maviye boyuyor. Herhalde 4-5 yıl önce insanlar saçını beyaza, griye filan boyayacak deseler bir yerimizle gülerdik. Şimdi nasıl olduysa bu garip garip saç renkleri moda oldu. Yok efendim “küllü sarı saçlar çok moda hayatım” . “acaba metalik saç rengine mi boyasaydım ” Candy Unicorn rengi çok cool şekerim” Bitmek bilmeyen bir çılgınlık. Neyse biz de bu çılgın çılgın saç renklerini bir toplayalım belki 1-2 tane bilmeyen kaldıysa eğer onlarda öğrensin bari dedik. Gri saç renkleri ile başlayalım bakalım.

Gri saç renkleri : Gri deyip geçmeyin sakın. Bununda illa kafa karıştırsın,istenilen ton asla bulunamasın diye elli bin tane ton seçeneği var. Hepsi aynı olmuyor , yani diyorum ki sen o resimdeki gri saçlı, taş hatun gibi olucam diye yapıp babaanene benzeyebilirsin. İllaki yaptıracağım arkadaşım diyorsan , gri saç renkleri sayfasından git araştırmanı yap.
gri saç şekilleri

Neon Saç renkleri : Off.. Bunu hakkaten hiç sevmedim. Küçükken çirkin maymuna benzeyen bebekler vardı. (Onuda paylaşıcam ki nasıl bir yolda olduğunuzu anlayın)
Neon pembe saç renkleri
Alın işte size neon saçlı bebek. Biz bunla yıllarca oynadık. Bebek bitti saçı şimdi moda oldu.

Neon saçlı bebek
Siyah-Mavi saç rengi : Neyse ki bu saç rengi pek tutmadı. Ha, böyle bir kullanılacak, çok trend olacak gibi oldu ama olmadı :) O yüzden resim bile koymaya tenezzül etmeden geçiyorum bunu.

Metalik Saç renkleri : İşte geldikleri son nokta. Artık yapılacak, piyasaya sürülecek bir renk kalmayınca. “Lan biz b*k yesek” diye düşünen üreticilerin buluşu bence bu. Efendim neymiş “Saçımı Candy Unicorn’a boyattım”. 15 yıl öncenin punk saç modelleri ve renkleri şimdi neredeyse trend olacak.Nasıl iş anlamadım. Neyse bakalım neymiş bu çok trend olan metalik saç renkleri.
metalik saç renkleri

Bakır kızıl saç rengi : Herhalde en ılımlı yaklaşabileceğim saç modeli bu. Vallahi bak yiğidi öldür ama hakkını yeme meselesi var ya onu yapıyorum şuanda. Bu saç iyi , iyi bunu deneyebilirsiniz.
kızıl saç rengi

Küllü Saç renkleri : Bir de bu küllü saç renklerine diyecek hiç bir şeyim yok. Hakkaten güzel yahu! Güzele, güzel yani biz de çifte standart yok. Neyse ki bu saç rengi öyle diğer saç renkleri gibi kolay yapılamadığından sağda , solda görmüyoruz. Yaptıran da evde anasına,babasına boyattığı için çirkin oluyor. Gidip doğru yere yaptırırsanız, yaptırın diyorum yani.
Küllü sarı saç tonları

Benden bu kadar. Bu popüler saç renkleri ile ilgili ben hala çok şey merak ediyorum diyorsanız , saç renkleri sayfasını ziyaret edin. Yok ben saçımı bu saçma renklere boyamam ama ünlülerin saç modellerinden bir dal alırım diyorsan da ünlülerin saç modelleri bölümünü incele. Hadi görüşürüz.

Yorumlar en çok beğenilenlere göre sıralanır.
where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv sub green new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv sub green available now adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support turbo pack adidas eqt adidas debuts springsummer 2017 eqt collection due january 26th adidas eqt adidas originals eqt black pack adidas eqt support black pack adidas originals eqt black pack adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support adv cool grey
adidas eqt adv support sub green now available new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv core black sub green vintage adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv clear brown white adidas eqt support adv grey burnt orange adidas eqt support ultra boost february 2017 colorways adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 93 17 white turbo red where to buy the adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red adidas eqt support adv adidas eqt support adv turbo red adidas eqt 93 17 boost turbo red release info adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 white turbo red new images