billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Son Dönem Çıkan Değişik Saç Renkleri

Son dönem ortaya değişik değişik saç renkleri çıktı. Kimisi griye boyuyor, kimisi maviye boyuyor. Herhalde 4-5 yıl önce insanlar saçını beyaza, griye filan boyayacak deseler bir yerimizle gülerdik. Şimdi nasıl olduysa bu garip garip saç renkleri moda oldu. Yok efendim “küllü sarı saçlar çok moda hayatım” . “acaba metalik saç rengine mi boyasaydım ” Candy Unicorn rengi çok cool şekerim” Bitmek bilmeyen bir çılgınlık. Neyse biz de bu çılgın çılgın saç renklerini bir toplayalım belki 1-2 tane bilmeyen kaldıysa eğer onlarda öğrensin bari dedik. Gri saç renkleri ile başlayalım bakalım.

Gri saç renkleri : Gri deyip geçmeyin sakın. Bununda illa kafa karıştırsın,istenilen ton asla bulunamasın diye elli bin tane ton seçeneği var. Hepsi aynı olmuyor , yani diyorum ki sen o resimdeki gri saçlı, taş hatun gibi olucam diye yapıp babaanene benzeyebilirsin. İllaki yaptıracağım arkadaşım diyorsan , gri saç renkleri sayfasından git araştırmanı yap.
gri saç şekilleri

Neon Saç renkleri : Off.. Bunu hakkaten hiç sevmedim. Küçükken çirkin maymuna benzeyen bebekler vardı. (Onuda paylaşıcam ki nasıl bir yolda olduğunuzu anlayın)
Neon pembe saç renkleri
Alın işte size neon saçlı bebek. Biz bunla yıllarca oynadık. Bebek bitti saçı şimdi moda oldu.

Neon saçlı bebek
Siyah-Mavi saç rengi : Neyse ki bu saç rengi pek tutmadı. Ha, böyle bir kullanılacak, çok trend olacak gibi oldu ama olmadı :) O yüzden resim bile koymaya tenezzül etmeden geçiyorum bunu.

Metalik Saç renkleri : İşte geldikleri son nokta. Artık yapılacak, piyasaya sürülecek bir renk kalmayınca. “Lan biz b*k yesek” diye düşünen üreticilerin buluşu bence bu. Efendim neymiş “Saçımı Candy Unicorn’a boyattım”. 15 yıl öncenin punk saç modelleri ve renkleri şimdi neredeyse trend olacak.Nasıl iş anlamadım. Neyse bakalım neymiş bu çok trend olan metalik saç renkleri.
metalik saç renkleri

Bakır kızıl saç rengi : Herhalde en ılımlı yaklaşabileceğim saç modeli bu. Vallahi bak yiğidi öldür ama hakkını yeme meselesi var ya onu yapıyorum şuanda. Bu saç iyi , iyi bunu deneyebilirsiniz.
kızıl saç rengi

Küllü Saç renkleri : Bir de bu küllü saç renklerine diyecek hiç bir şeyim yok. Hakkaten güzel yahu! Güzele, güzel yani biz de çifte standart yok. Neyse ki bu saç rengi öyle diğer saç renkleri gibi kolay yapılamadığından sağda , solda görmüyoruz. Yaptıran da evde anasına,babasına boyattığı için çirkin oluyor. Gidip doğru yere yaptırırsanız, yaptırın diyorum yani.
Küllü sarı saç tonları

Benden bu kadar. Bu popüler saç renkleri ile ilgili ben hala çok şey merak ediyorum diyorsanız , saç renkleri sayfasını ziyaret edin. Yok ben saçımı bu saçma renklere boyamam ama ünlülerin saç modellerinden bir dal alırım diyorsan da ünlülerin saç modelleri bölümünü incele. Hadi görüşürüz.