billionaire boys club adidas nmd hu trail cotton candy billionare boys club adidas nmd human race tr release date pharrell adidas nmd human race trail cotton candy pharrell adidas nmd human race release preview march 2018 pharrell adidas nmd hu trail 2018 release dates pharrell adidas nmd hu holi blank canvas release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd human race trail black equality march 2018 release pharrell x adidas nmd hu trail equality release date pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine more images pharrell adidas nmd human race tangerine orange pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd hu human race tangerine pharrell x adidas nmd human race tangerine pharrell x adidas nmd human race scarlet usa retailer list pharrell adidas nmd human race pharrell changes adidas nmd human race collaboration black adidas nmd human race pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race
Zeitgeist The Movie Belgeseli

Almanca’da “Zamanın ruhu” anlamına gelen Zeitgeist, üç bölümden meydana geliyor.Birinci bölüm Din konusudur.Şimdiden uyarmalıyım eğer çok dindar ve karşı görüşlere karşı çok muhafazakarsanız bu bölümü hemen geçip 2.bölüme başlayın.Yoksa güzelim belgeseli sinirlenip kapatıp izleyemeyebilirsiniz.

İkinci bölüm ise ABD ile ilgili. 11 Eylül saldırılarının ABD tarafından düzenlendiğini ya da bu saldırıların yapılmasına ABD’nin müsaade ettiği iddia edilmektedir. Hatta Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin önceden planlanmış patlamalar ile yıkıldığı öne sürülüyor. Benim de önceden varlığını bile bilmediğim 3. küçük Dünya Ticaret Merkezi binasının yıkılması ve Pentegon’un bahçesine düşün uçağın buharlaşarak kaybolmasındaki iddialar oldukça gerçekçi.

Bu saldırılar ile ABD ortak düşman belirleyerek toplumu bir arada tutmayı ve Irak, İran ve Venazüella’ya rahatça girebileceği söyleniyor. Ayrıca Amerika’da terör saldırıları sonrasında çıkan yasalarda bu saldırılardan sonra halka kabul ettirildiği belirtiliyor.

Filmin üçüncü bölümü ise yine ABD, dolar ve Amerikan Merkez Bankası ile ilgili. Bu bölümde Amerikan Merkez Bankası tarihinde nasıl zengin olduğu anlatıyor. Filme göre Merkez Bankasının tek istediği olay: Savaş. Eğer savaş olursa faizler yükselecek ve Merkez Bankası’na borçlu olanlar daha da borçlanacak. Film de Amerikan Merkez Bankasının gelecek de dünyaya hükmedeceğini iddia ediliyor.

Filmin sonuna doğru yeni dünya düzenini anlatmaya başlıyor.Ne istedikleri ve bizi nelerin beklediğini.

Eğer beğenirseniz paylaşarak daha çok arkadaşınıza yayın yeğenlerim.Çünkü bunları görmeye herkesin ihtiyacı var.

Bu belgeseli beğendiyseniz bir de böyle bişi var.